Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

STOK DURUMU : Stokta Mevcut
STOK KODU : E21707

₺ 429,00

Renk
Adet
Müşteri oyları
+- ÜRÜN BİLGİSİ

TENGA FLIP HOLE

Erkek cinselliğinin geleceği TENGA, 42 ülkeden sonra şimdi Türkiye’de.

Eğlenceli, rahat, şık, kullanımı kolay ve en son teknolojiyle donatıldı.

FLIP HOLE, kusursuz hijyen için tamamen açılabilen ilk ve tek yetişkin oyuncağı. Temizlemek sadece saniyeler alır ve sonrasında kuruması için standına asılır.

FLIP HOLE mastürbasyon deneyiminizi bambaşka bir boyuta taşıyacak. Defalarca kullanabileceğiniz kolayca yıkanabilen tasarım ve ileri Japon mühendisliğinin karşı konulmaz çekiciliği. Kendinizi FLIP HOLE ile ödüllendirin.

Mümkün olan en hijyenik kullanım için yıkaması ve kurutması çok kolay. Ayrıca 'Buton Paneli' ve 'Vakum Pompası' gibi yepyeni mekanizmalar sayesinde aldığınız hazzı rahatça kontrol edebilirsiniz.

Tavsiye edilen şekilde temizlik kurallarına uyulduğunda en az 50 defa tekrar kullanılabilir. Sadece en iyi değil aynı zamanda en dayanıklısı!

FLIP HOLE yanında 3 adet Hediye Losyon ile beraber sizlere farklı tatlar sunmak için geliyor. Size en uygun olanı keşfedin.

Ebatlar: 85x68x175mm / 558g

SORU/CEVAP

TENGA nedir?

Japonya’da doğan TENGA, erkeklere yönelik dünyanın en tanınmış yetişkin oyuncakları markası. Sadece A.B.D ve Japonya’da ayda 300.000 adet satışı ile 1. sırada olan TENGA, tüm dünyada 7 yılda 20 milyon adet satış rakamına ulaştı ve kendi sektörü içinde en yenilikçi marka olarak tanınıyor.

TENGA yetişkin oyuncakları müstehcenlikten uzak olmaları nedeniyle eczanelerde, dermokozmetik marketlerde ve tasarım butiklerinde satılmaya başladı bile.

TENGA, erkeklerin cinsel yaşamını daha eğlenceli kılmak için yaratılmış ürünleriyle daha önce yaşamadığınız hislere yelken açmanızı sağlar. Macera dolu bir dünyaya davet ederken, cinsel hayatınıza renk katar.

TENGA dünyasını, mastürbasyonun geleceğini keşfetmeye hazır olun.

TENGA kimler için uygun?

Cinsel yönelimi ne olursa olsun, 18 yaş ve üzerindeki her erkek TENGA kullanabilir. TENGA, cinsel yaşamınızın kalitesini arttırmak üzere de, örneğin; erken boşalma sorununu kontrol altına almak için kullanılabilir. Kadınlar da TENGA ürünlerini eşleri veya erkek arkadaşları için alabilir, bir erkeğe verilebilecek en keyifli hediyeyi onlara sunabilirler.

TENGA nereden geliyor?

TENGA’ların üretimi ve tasarımı tamamen Japonya’da yapılıyor.

Nasıl yıkayabilirim?

Lütfen kullandıktan sonra FLIP HOLE’u açın ve bol ılık su ile yıkayın. İç yüzeyi istediğiniz cins sabun ile yıkayabilirsiniz fakat yüksek asidik düzeye sahip sabunlar ve alkali özellik taşıyanlardan kaçınmanız gerekmektedir. Aksi halde iç jel dokuda aşınma meydana gelir. Kuruması için ise, plastik kızak dikey pozisyonda iken FLIP HOLE’u üzerine asın.

FLIP HOLE serisi kaç defa kullanılabiliyor?

İçini uygun şekilde yıkadığınızda, FLIP HOLE’u rahatlıkla tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Normal kullanımda 50 defada bile herhangi bir deformasyonla karşılaşmazsınız. Fakat tabii ki kullanım ve bakım şekillerine bu sayı değişiklik gösterebilir.

FLIP HOLE elektronik herhangi bir özelliğe sahip midir?

Hayır. FLIP HOLE hiçbir elektronik özelliğe sahip değildir.

Siyah ve Beyaz FLIP HOLE arasında ne gibi farklar var?

Farkları sadece renkleri değil! İç tasarımlarının tamamen farklı olmasından dolayı ikisi de farklı bölgelere hitap ederek benzersiz hisler uyandırır.

+-YORUMLAR ( 0 )
Bu ürüne daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Ekle