Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

Sağlıklı bir bedene sahip olmak için vücudumuzdaki tüm kasları çalıştırmamız gerekir. Kegel egzersizleri vajinal kasların çalıştırılmasıdır. Pelvik kaslarının kasılıp bırakılması ile yapılan kegel egzersizlerini birçok kadın yapmakta zorlanır. (Daha Fazla)

Sağlıklı bir bedene sahip olmak için vücudumuzdaki tüm kasları çalıştırmamız gerekir. Kegel egzersizleri vajinal kasların çalıştırılmasıdır. Pelvik kaslarının kasılıp bırakılması ile yapılan kegel egzersizlerini birçok kadın yapmakta zorlanır. Bu sebeple vajinal top ya da diğer adıyla kegel topu kullanılması bu egzersizi yapmayı kolaylaştırır.

Vajinal toplar; doğum sonrası vajinada meydana gelen genişlemeler sonrası idrar kaçırma, rahim sarkması gibi sorunların giderilmesi için son derece önemlidir. Vajinal top ile yapılan kegel egzersizleri, fiziksel faydalarının yanı sıra cinsel yaşamdan da daha fazla keyif almayı sağlar.

Vajinal top fiyatları marka ve üretim malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Tıbbi standartta silikondan üretilmiş olanları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Vajinal top satın alırken, üretim malzemesine, hangi marka tarafından üretildiğine dikkat etmeliyiz. Son derece hijyenik şartlarda kullanılması gereken vajinal toplar, kullandıktan sonra ph derecesi uygun bir sabunla yıkanmalı ve kuru bir şekilde saklanmalıdır.

Vajinal top ile kegel egzersizi yaparken hareket halinde olmanız önemlidir. Kısa yürüyüşleriniz, hafif ev işleriniz esnasında kullanabilirsiniz. Vajinal topları hergün en az 15-20 dakika kullanmak vajinal kasları güçlendirir, o bölgede oluşabilecek sağlık sorunlarını engeller ve güçlü kaslarınız sayesinde cinsel yaşamınızda orgazm kolaylığı sağlar.

Kegel egzersiz toplarının içerisinde ağırlık topu vardır ve siz hareket ettikçe kasların çalışmasını sağlar. Arzu ederseniz titreşimli vajinal toplar ile de egzersiz yapabilirsiniz.

(Daha Kısa)
SIRALA :