Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

Dildo, yapay penis anlamına gelmektedir. Genellikle vibratör ile karıştırılır. Oysa dildolar, vibratörlerden farklı olarak titreşimsizdir. Orgazm olamamak birçok kadının ortak sorunudur. (Daha Fazla)

Dildo, yapay penis anlamına gelmektedir. Genellikle vibratör ile karıştırılır. Oysa dildolar, vibratörlerden farklı olarak titreşimsizdir. Orgazm olamamak birçok kadının ortak sorunudur. Kadınların birçoğu orgazm olabilmek için klitoral uyarıma ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple dildo ve vibratörler, ilişki esnasında klitorisi uyarmak için de kullanılabilirler.

Dildolar farklı materyallerden üretilmektedir. Plastik, metal, cam veya silikondan yapılmış dildo çeşitleri, yetişkin oyuncakları satılan mağazalarda veya online satış sitelerinde bulunmaktadır. Seks oyuncakları son derece intim ürünler olması sebebiyle, seçtiğiniz dildonun ne malzemeden üretildiği önemlidir. Tıbbi standartta silikondan üretilmiş dildolar en sağlıklılarıdır.

Üretildiği malzemenin cinsine ve markasına göre dildo fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Genel olarak, titreşimsiz olmaları sebebiyle, dildo fiyatları, vibratör fiyatlarından daha düşüktür. Satın alacağınız ürünün markasına, boyutunun size uygunluğuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Realiteden büyük dildolar, vajina kaslarına zarar verebilir ve seks esnasında zevk alınmasını engeller.

Kadınların kendi bedenleri ile ilgilenmesi, kendi bedenlerini tanımaları, haz noktalarını bulmaları ve yeni perspektifler kazanmaları açısından son derece sağlıklıdır. Dildo ile mastürbasyon yaparken yeni pozisyon ve açılar deneyimleyerek, partneriniz ile paylaşacağınız cinsel yaşamı da renklendirmiş olursunuz. Bu sebeple dildolar, orgazma ulaşmak için neye ihtiyacınız olduğunu da belirlemenize yarar. Dildo ve dildo çeşitleri partnerli veya yalnız kullanım için uygundur. Partneriniz ile oyuncak kullanımı, ilişkinizde farklı deneyimler yaşamanızı sağlar ve çiftleri birbirine duygusal ve fiziksel anlamda yakınlaştırır. Kullanmadan önce mutlaka partnerinizin rızasını almanızı önermekteyiz.

(Daha Kısa)
SIRALA :