Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

Rutinleşen cinsel hayatımızı renklendirmek adına seks oyuncaklarından faydalanmak, farklı tecrübeler yaşamak ve farklı haz noktalarımızı keşfetmek çiftlerin daha uzun sureli ve mutlu bir birliktelik yaşamasını sağlar. (Daha Fazla)

Rutinleşen cinsel hayatımızı renklendirmek adına seks oyuncaklarından faydalanmak, farklı tecrübeler yaşamak ve farklı haz noktalarımızı keşfetmek çiftlerin daha uzun sureli ve mutlu bir birliktelik yaşamasını sağlar. Anal seks oyuncakları da bu şekilde yatak odamızda yerini alabilir.

Anal bölgenin yapısına uygun olarak tasarlanmış anal ürünler, kadında ve erkekte farklı zevkler uyandırırlar. Anal top anüs bölgesinde baskıya sebep olur. Ayni esnada vajinal birleşme sağlanırsa, kadınlar penisi vajinal duvarlarında daha güçlü şekilde hisser ve orgazm olmaya daha çok yaklaşırlar.

Genel kanının aksine anal oyuncaklar kullanmak erkeği eşcinsel yapmaz. Vücudun en fazla sinir ucu bulunan anüs bölgesini uyararak daha güçlü bir ereksiyon sağlar. Anal seks oyuncakları prostat bezini uyarırken hem erkeğin daha çok zevk almasını sağlar hem de sağlık açısından prostat egzersizlerini sağlar.

Anal oyuncaklar titreşimli veya titreşimsiz olabilir. Hangisini kullanacağınız sizin tercihinize kalmıştır. Ancak üretim malzemesi olarak mutlaka, tıbbi standartta silikondan veya paslanmaz çelikten üretilmiş olanları tercih etmenizi tavsiye ederiz. Anal seks oyuncakları fiyatları, marka ve üretim malzemesine göre değişiklik göstermektedir.

Diğer seks oyuncaklarında olduğu gibi, anal top, anal plug ve diğer anal seks oyuncakları için hijyene çok önem vermeniz gerekmektedir. Ph derecesi uygun bir sabunla yıkamalı ve kuru yerlerde saklamalısınız. Tüm seks oyuncakları bireyseldir, başkaları ile paylaşmanız mevcut cinsel hastalıkları da paylaşacağınız anlamına gelir.

(Daha Kısa)
SIRALA :