Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

Uzmanlar tarafından evli çiftlere, erkek ve kadınlara tavsiye edilen anal oyuncaklar, anüs veya rektum uyarımı yapmak için kullanılan seks oyuncaklarıdır. Orgazm olmanın bağışıklığı arttırdığı uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. (Daha Fazla)

Uzmanlar tarafından evli çiftlere, erkek ve kadınlara tavsiye edilen anal oyuncaklar, anüs veya rektum uyarımı yapmak için kullanılan seks oyuncaklarıdır. Orgazm olmanın bağışıklığı arttırdığı uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. Frank Edward Young tarafından 1892 yılında icat edilen anal tıkaç, ilk ismi olan Rectal Dilatör (anal genişletici) olarak ortaya çıktı. Cam, alüminyum, çelik, plastik, kauçuk ve silikon anal tıkaç üretiminde kullanılan materyallerdir. Anal oyuncakların vibratör ve dildodan ayıran en belirgin özelliği anüs uyarıcı olmasıdır. Ph derecesine uygun bir sabun ve suyla temizliğini kolay bir şekilde yapabileceğiniz anal ürünler, boğumlu yapısı sayesinde rektum ve kısmen kolona tam uyum sağlar. Bu nedenle alınan zevki artırır. En eğlenceli gecelerinize anal oyuncaklar ile renk katın.

Kimler Anal Tıkaç Kullanabilir?

Biseksüel ve gayler, mastürbasyon ve cinsel ilişkiden daha fazla zevk almak isteyen erkekler, bekaretini kaybetmeden anal mastürbasyon yapan genç kızlar anal oyuncakları kullanabilir.

(Daha Kısa)
SIRALA :