Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

HAKKIMIZDA

21. yüzyılı yaşıyor olmamıza rağmen, cinselliği hala ayıp ve yasak olarak gören, konuşmaktan, sorunlarını paylaşmaktan ve tüm güzellikleriyle yaşamaktan kaçınan bir toplumuz.

PEMBE BULUTLARolarak kuruluş amacımız; cinselliğin utanılacak bir ayıp olmadığını, birçoğumuzun yaşadığı sorunların konuşuldukça, paylaşıldıkça aşılabileceğini, herkesin bizlere hediye edilen bu ayrıcalığı, diğerlerini rahatsız etmeden yaşama hakkı bulunduğunu ve bunu yaşamamızı kolaylaştırırken aynı zamanda eğlendiren“oyuncakların”utanmadan, sıkılmadan, zevk ve neşe içinde kullanılmasının son derece doğal ve aynı zamanda faydalı olduğunu göstermek ve bilgilendirmektir.

PEMBE BULUTLARolarak biz; ürün satmıyoruz,“sağlık ve mutluluk satıyoruz”. Hepimizin hakkı olan mutluluğa ve hazza ulaşmasını kolaylaştıracak, dünyanın en kaliteli,sağlıklı,estetik ve tasarım ödüllü ürünlerini Avrupa ve ABD’ den ithal ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz. Distribütörlüklerini yapmakta olduğumuzFUN FACTORY(Almanya),LELO(İsveç),PICOBONG(İsveç),WE-VIBE (Kanada),ANAIS(Polonya)gibi markalar, dünyanın bu alandaki en üstün ürünlerini sizler için geliştiriyor ve üretiyorlar.

PEMBE BULUTLARolarak biz; deneyimli ama heyecanlı, içerdiği faydalı bilgiler ile eğitici ama aynı zamanda eğlendiren, kaliteli, estetik, insan sağlığına uygun, hijyenik cinsel sağlık ürünleri pazarlayan ve profesyonel danışmanlar tarafından düzenli olarak güncellenen modern bir web sitesiyiz.

PEMBE BULUTLARolarak ana misyonumuz; toplumumuzda cinselliğin doğallığı, cinsel mutluluğun önemi konusunda bir farkındalık yaratmak, bu hedefe doğru yol alırken bu amaç için çalışan diğer kurum ve kuruluşlarla ortak projelerde yer almak ve sonuç olarak mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir toplum yaratılmasına katkıda bulunmaktır. Bunu yaparken de en öncelikli hedefimiz, siz müşterilerimizin koşulsuz memnuniyet ve mutluluğunu sağlamaktır.

*PEMBE BULUTLARvewww.pembebulutlar.com;EVAKSEv Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti.’ nin tescilli markalarıdır ve her hakkı korunmaktadır.
*www.pembebulutlar.comweb sitesinde yer alan, distribütörlüklerini almış olduğumuz yukarıdaki markaların,EVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti.’ den habersiz ve izinsiz olarak Türkiye’ ye sokulmaları, ithal edilmeleri, satışa sunulmaları suçtur. Bunları yapanlar ve yapacaklar hakkında, her türlü kanuni hakkımızı saklı tuttuğumuzun bilinmesini rica ederiz.