Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kapıda Ödeme
Kapıda Ödeme opsiyonunu seçmeniz halinde, KDV dahil ürün bedeli ve kargo ücreti toplamını (Ödenecek Tutar), nakit veya kredi kartınız ile tek çekim olacak şekilde, ürün teslimi anındaAras kargo şirketi yetkilisine yapmanız gerekmektedir. Sözkonusu bedelin Aras kargo şirketi yetkilisine ödenmemesi durumunda, ürün(ler) tarafınıza teslim edilmeyecektir.

Kredi Kartı
Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Taksit adetini seçmeniz ve kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar, seçmiş olduğunuz taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.

Ödenecek tutar, kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir.Ödemeyi Onaylabutonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız.

Siparişiniz, kredi kartı ekstrenizde "EVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti." olarak görünecektir.

Havale
Siparişinizin gecikmemesi için yapacağınız Havale/EFT' de açıklama bölümünesipariş numaranızıgirmeniz gerekmektedir. Açıklama bölümüne sipariş no dışında herhangi bilgi girmenize gerek yoktur. Sipariş numaranızı "Sipariş Onayı" sayfasında göreceksiniz.

Havale/EFT yaparken alıcı olarakEVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti.’ nibelirtiniz.

Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Lütfen Havale/EFT yapacak olan kişinin adını doğru yazınız.

Havale/EFT’nin en geç 2 işgünü içindeEVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti.’ ninGaranti Bankası Suadiye Şubesi' ndeki (şube kodu 350), 6298902 no' lu Türk Lirası banka hesabına(IBAN: TR93 0006 2000 3500 0006 2989 02)yapılması gerekmektedir. Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Havale yapılmasını takiben, ödeme dekontunun veya ödeme detaylarınıninfo@pembebulutlar.come-posta adresine gönderilmesini veya web sitemizin Müşteri Hizmetleri bölümünden tarafımıza bilgi verilmesini rica ederiz. Havale bilgisi ne kadar önce tarafımıza iletilirse, ürünün kargoya teslimi de o kadar hızlı gerçekleşecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, bu konuda desteğinizi rica ederiz.

PayPal
Ödemenizi PayPal ile yaparak,alışverişinizien hızlı ve güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz.Hatırlamanız gereken tek şey e-posta adresiniz ve PayPal şifreniz.