Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

ÖDEME SEÇENEKLERİ VE KARGO BİLGİLERİ

Ödeme

Kapıda Ödeme

Kapıda Ödeme opsiyonunu seçmeniz halinde, KDV dahil ürün bedeli ve kargo ücreti toplamını (Ödenecek Tutar), nakit veya kredi kartınız ile tek çekim olacak şekilde, ürün teslimi anında Aras kargo şirketi yetkilisine yapmanız gerekmektedir. Söz konusu bedelin Aras kargo şirketi yetkilisine ödenmemesi durumunda, ürün(ler) tarafınıza teslim edilmeyecektir.

Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Taksit adetini seçmeniz ve kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar, seçmiş olduğunuz taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.

Ödenecek tutar, kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. Ödemeyi Onayla butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız.

Siparişiniz, kredi kartı ekstrenizde "EVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti." olarak görünecektir.

Havale

Siparişinizin gecikmemesi için yapacağınız Havale/EFT' de açıklama bölümüne sipariş numaranızı girmeniz gerekmektedir. Açıklama bölümüne sipariş no dışında herhangi bilgi girmenize gerek yoktur. Sipariş numaranızı "Sipariş Onayı" sayfasında göreceksiniz.

Havale/EFT yaparken alıcı olarak EVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti.’ni belirtiniz.

Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Lütfen Havale/EFT yapacak olan kişinin adını doğru yazınız.

Havale/EFT’nin en geç 2 işgünü içinde EVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti.’nin Garanti Bankası Suadiye Şubesi' ndeki (şube kodu 479), 6298902 no' lu Türk Lirası banka hesabına (IBAN: TR42 0006 2000 4790 0006 2965 56) yapılması gerekmektedir. Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Havale yapılmasını takiben, ödeme dekontunun veya ödeme detaylarının info@pembebulutlar.com e-posta adresine gönderilmesini veya web sitemizin Müşteri Hizmetleri bölümünden tarafımıza bilgi verilmesini rica ederiz. Havale bilgisi ne kadar önce tarafımıza iletilirse, ürünün kargoya teslimi de o kadar hızlı gerçekleşecektir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için, bu konuda desteğinizi rica ederiz.

PayPal

Ödemenizi PayPal ile yaparak, alışverişinizi en hızlı ve güvenli şekilde tamamlayabilirsiniz. Hatırlamanız gereken tek şey e-posta adresiniz ve PayPal şifreniz.

Kargo

Firmamız, Aras Kargo şirketi ile çalışmaktadır.

Siparişiniz, ödemeyi takip eden 2 işgünü içerisinde Aras Kargo' ya teslim edilecektir.

Şubeden (Elden) Teslimat

%100 gizlilik ile adresinize gönderilecek paketin içinde ne olduğu dışarıdan anlaşılmamakta ve ne kargo firması, ne de teslimatı adresinize ulaştıracak kargo yetkilisi, paketin içinde ne olduğunu bilmemektedir. Buna rağmen, kargo yetkilisinin adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, bu durumu “Müşteri Hizmetleri”bölümümüzden veya info@pembebulutlar.com e-posta adresimize mesaj atarak bilgi verebilir, paketinizi size en yakın Aras Kargo şubesinden elden teslim alabilirsiniz. Veya sitemizden siparişinizi tamamlarken "Teslimat Adresi" alanına size en yakın Aras Kargo şubesinin ismini yazmanız durumunda da, paketiniz yine tercih ettiğiniz kargo şubesine yönlendirilecektir. Bu şekilde bir teslimat için web sitemizde duyurduğumuz teslimat ücret ve koşulları geçerli olup, herhangi bir ek ücret doğmayacaktır.

Normal Teslimat

Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, ad, soyadı, görevi/yakınlığı ve varsa telefon numarası sorularak (doğruluğuna bakılmaksızın) imza karşılığında yapılan teslim şeklidir.

Normal Teslimat Ücreti, tüm Türkiye’ ye KDV dahil 12 TL’ dir.

Kapıda Ödemeli Teslimat

Kapıda mal bedelinin ödenmesi karşılığında yapılan teslimat şeklidir.

"Kapıda Ödemeli Teslimat"ın tercih edilmesi halinde, "Normal Teslimat Ücreti"ne ek olarak
7.00 TL "Ek Ücret" tahsil edilecektir.

* 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde "Normal Teslimat Ücreti" alınmamaktadır.