Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

Grinin elli tonu fetiş set ile yatağınızı bir esaret oyun alanına dönüştürün ve yumuşak satende şehvetli anların tadını çıkarın! Seks hayatınıza renk katmak için hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

STOK DURUMU : Stokta Mevcut
STOK KODU : E24218

₺ 1.650,00

Adet
Müşteri oyları
+- ÜRÜN BİLGİSİ
  • Yatak kayışlarını yatağınızın altına yerleştirin ve uzunluk ve genişlikleri boyutuna göre ayarlayın, yatak çerçevesi veya herhangi bir uzman ekipmana ihtiyaç duymadan bilek ve ayak bileği tutturma için bir platform oluşturun.
  • Tek, çift, kral ve süper kral yataklarına uyacak şekilde ayarlanabilir ve depolama ve kolay seyahat için taşınabilir bir boyuta katlanması kolay olan bu set, takdir yetkisinin önemli olduğu çiftler için idealdir.
  • Kayış sistemi, her biri 98 inç çapında olan manşetlerin takılması için iki genişlikle 49 inç uzunluğundadır. 4 kayış yatağınızın altından dışarı taşarak, manşetlerin bağlandığı 4 O-halkasını açığa çıkararak, esaret sınırınızı oluşturur.
  • Grinin Elli Tonunun Parçası Yazar E L James tarafından onaylanan Resmi Zevk Koleksiyonu. Elli Gri Tonlu saklama torbasıyla birlikte verilen bu yatak koruma seti, üçlemenin hayranları için ideal erotik hediye.

Malzeme: Saten

+-YORUMLAR ( 0 )
Bu ürüne daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Ekle