Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.
WE-VIBE VİBRATÖRLERİ FAYDALI BİLGİLER

WE-VIBE VİBRATÖRLERİ

EKLENME TARİHİ : 1.11.2016

Eğlenmeyi seven, farklı zevkler denemek isteyen çiftlere, boşalma ve orgazm sorunu yaşayan kadınlara özel geliştirilmiş olanWe-Vibeseks oyuncağıyla cinsellik yine, yeni, yeniden keşfedilebilir. Dünyada 2 milyondan fazla çiftin kullandığıWe-Vibe’larla aşk hayatını hareketlendirmek, daha büyük keyifler yaşamak ve partnerle olan samimiyeti artırmak mümkün olabiliyor.

WE-VIBE NEDİR?

Dünyadaki çiftlerin cinsel hayatlarına renk getirmek için Kanadalı mühendis Bruce Murison ve eşi Melody tarafından üretilen ve en keyiflidual sek oyuncaklarından biri olanWe-Vibe’lar, çiftin sevişirken ve cinsel birliktelik sırasında kullanabileceklerititreşimlivibratörlerdir.U veya C şeklinde kıvrıktırlar, içlerinde farklı ritimlerde çalışan titreşimler mevcuttur. Bir ucuvajinanın içindekiG noktasını uyarırken, aynı anda diğer ucuklitorise masaj yaparak çifte en kolay boşalmaları ve orgazmları yaşatabiliyor.We-Vibe’ların ince gövdesi, penisin vajinaya girmesine yeterli boşluk bıraktığı için, çift aynı anda hem vibratör keyfini hem de cinsel ilişkide daha yoğun duyguları paylaşabiliyor, boşta kalacak elleriyle de kendilerini ve birbirlerini okşamaya devam edebiliyorlar.

BOŞALMAYI HEDEF HALİNE GETİRMEK YERİNE BOŞALMAYI DENEYİMLEMEK GEREKİYOR!

Sağlıklı ve mutlu bir birliktelik için önemli unsurlardan biri her iki tarafın birlikte keyif aldığı ve her yönden tatmin olduğu bir cinsel ilişkidir. Mutluluk veren bir sevişme eşleri daha huzurlu, daha sağlıklı ve çevrelerine karşı daha sevecen yaparken, birbirlerine daha çok bağlar, yakınlaştırır ve bütünleştirir. Bazı kadınlar yetişme tarzı ve cinsel mitler nedeniyle kendilerini ifade etmekten çekiniyorlar, cinselliği bir görev olarak görüyorlar veorgazm taklidiyapmayı tercih ediyorlar. Bazıları cinsellik hakkında konuşmayı ayıp, yasak ve günah olarak görüyorlar. Bazı kadınlar ise cinsel ilişki sırasında boşalmayı hedef haline getiriyorlar. Bu kadınlar eğer organik kökenli bir sorunları yoksa kendi bedenlerini bir başkasının bedeniyle paylaşarak haz almayı yani boşalmayı zamanla öğrenebilirler. Çünküher kadın, kendisine haz alma izni verdiğinde, uygun şekilde ve yeterli süre uyarıldığında boşalabilir. Bunun için ilk önce kadınlar cinsellikten haz almayı istemeli ve buna kendilerini layık görebilmelidirler. Daha sonra zevk alabilmek için önce kendi bedenlerini tanımalı, nelerden zevk aldıklarını mastürbasyonla keşfetmeli, partnerlerine yol göstermeli, klitorislerini sürterek ve o an geldiğinde sıçramayı başararak yani cinsel ilişki sırasında istemli kasılmalar yaparak boşalmayı keşfetmelidirler. Bu süreçte G noktasını da uyararak seksin tadını çıkartabilirler. Bunu da,boşalmayı hedef haline getirerek değil boşalmayı deneyimleyerekyapmaları gerekiyor.

WE-VIBE’LAR CİNSEL TERAPİDE KULLANILABİLİR…

Boşalma sorunlarının organik olmadığı sürece, en çok görülen nedenlericinsel bilgi yetersizliği ve tecrübesizliktir. En etkili, hızlı ve kalıcı tedavi yöntemi isecinsel terapidir. Cinsel terapi süreçlerindeklitorisin keşfi, mastürbasyonda ve cinsel ilişki sırasında kullanımı, cinsellik ve cinsel ilişki iletişimini iyileştirme, cinsel beceri ve bilgiyi artırmaveaşk oyunlarıesas alınır. Kadının neden boşalma sorunu yaşadığına odaklanılır. Suçluluk ve günahkârlık duyguları üzerinde çalışılır. Cinsel arzuların keşfedilmesi ve ifade edilmesi sağlanır. Kadının erojen bölgeleri yani duyarlı bölgelerine (meme uçları, klitoral bölge, kulak ve boyun çevresi, kasık bölgeleri, bacak iç kısımları, vb.) yoğunlaşma tekniklerine ağırlık verilir. Aşk kaslarını çalıştırma egzersizleri yaniKegel egzersizleriuygulatılır. Bu süreçte tedaviyi kolaylaştırmak ve hızlandırmak içinWe-Vibe’lar ve diğertitreşimli vibratörler debaşarıyla kullanılabilir.

ÇİFT TARAFLI ZEVK VERİYOR!

Boşalma ve orgazm sorunu olmayan kadınlar, boşalmayı hızlandırmak ve keyiflendirmek içinWe-Vibe’lar ve diğer titreşimli vibratörleri kullanılabilirler. Titreşim özelliği ve esnek kolları ile penetrasyon (penis-vajina birlikteliği) sırasında vibratör keyfini aynı anda yaşamayı mümkün kılanWe-Vibe’lar çiftin samimiyetini engellemiyor ve keyifli bir cinsellik yaşamalarını sağlıyor. Bir ucu vajinanın içine ilerleyebilen ve vajinanın iç duvarında bulunan G noktasını uyaran, diğer ucuyla klitorisi uyaranWe-Vibe’lar ile çiftler çift taraflı zevkin keyfini çıkartabiliyorlar.

ERKEKLERE DE FAYDASI VAR…

We-Vibe’lar verdiği titreşimlerle kadınlara olduğu kadar erkeklere de cinsel ilişki sırasında farklı tatlar yaşatabiliyor. Özelikle sertleşen ama cinsel ilişki boyunca sertliğini devam ettirmeyen,partneri tatmin edememe ve başaramama korkusu(performans anksiyetesi) yaşayan erkeklerin çok fayda gördüğüWe-Vibe’lar, geç boşalan erkeklere de faydalı olabiliyor.

Cinsel Terapist Dr. CEM KEÇE

CİSED Onursal Başkanı

www.cemkece.com