Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

KORONA GÜNLERİNDE SEXTİNG TÜYOLARI

EKLENME TARİHİ : 20.5.2020

Cinsellik hala bir tabu olarak görülse bile ikili ilişkilerin olmazsa olmaz bir parçasıdır. Cinsel hayatınız ne kadar güçlüyse birbirinize olan bağlılığınız da o kadar artacak. Cinsel uyumu olmayan ve seks hayatı kötü giden çiftlerin sadece özel hayatları değil, sosyal hayatları da oldukça etkilenmektedir. Çiftlerin birbirleriyle doğru iletişim kurabilmeleri, seks hayatı için oldukça önem taşır. Onun bedenini tanıyamadıysanız, sizce onu mutlu etmek mümkün mü? Bizce değil. Birbirinizin fantezi dünyasına telefon yardımıyla keşif yapmaya ne dersiniz?

Korkmayın, bu keşif sandığınız kadar çekineceğiniz bir durum değil! Artık tabularımızı yıkıyor ve gayet doğal olan bir durumu ilişkimize katarak heyecanımızı artırıyoruz. Telefon yardımıyla yapacağınız bu yolculukla birlikte ilişkiniz daha da güçlenecek. Karantinada ve ondan uzaksanız, sexting ilişkinize ve ruh halinize çok iyi gelecek. "Sexting ne ki?" diyenleri duyar gibiyim. Sexting, cinsel içerikli mesajlaşmadır. Çoğu çift bu yöntemi kullanarak dokunarak aldıkları zevki, ulaşılmazlığın verdiği ateşle daha da üst düzeye çıkarmaktadır. Biliyorum ki aranızda hala buna cesaret edemeyenleriniz var. Öncelikle ilk defa bu deneyimi yaşayacak ya da bu amatörlükten terfi edememiş okurlarımızı ele alalım. Telefonda seks konusunda deneyimli kişileri unutmayacağız, onların heyecanı yazının sonunda artacak, sabredin!

Cinsellik engeliniz olmasın. Seks hayatınızın kaliteli olması için, öncelikle bu tabuyu yıkmanız gerekiyor. Eğer bir kadınsanız ve cinsel diyaloğu başlatınca, günümüzün diliyle kendinizi "kirli" görecekseniz zaten adımınız başarısız olacaktır. Bunu kafamızdan atmaya ve kendimize değer vermeye hazır mıyız? İçinizi rahatlatıyoruz, "kirli" kelimesini sadece günlerce duş almadığınızda kendinize hatırlatın. Yok yok, asla bakımsız olmuyoruz. O ayrı bir konu, onu sonra ele alacağız.

Ona dokunmayı özlediğinizi söyleyerek diyaloğu başlatabilirsiniz. Yanlış şeyler mi söylüyorum diye düşünmeden özgürce konuşabilmek ilişkinize güç katacak güvenin bize. Sonrası sandığınız kadar zor olmayacak. Pembe Bulutlar sözü veriyoruz!

Gelelim bu konuda deneyimli çiftlerimize.. Telefon seksinde zaten çok iyisiniz ama bu heyecanı artırmaya ne dersiniz? Sexting stratejinizi değiştiriyoruz. Seks oyuncakları yardımıyla, partneriniz yanınızda gibi hissedebilir ve alacağınız zevki artırabilirsiniz. Ya da baskın taraf olarak ipleri elinize alabilir ve yönlendirmeyi yapabilirsiniz. Baskın tavrınız onu çok tahrik edecek ve hemen yanınızda olmak için gün sayacak.

Korona günlerini eğlenceli hale getirmek elinizde, seksle kalın!