Web Sitemizde, Dünyanın En Kaliteli, Yetişkin Ürünleri Satılmaktadır.

Bu Sebeple, 18 Yaşından Küçük Kullanıcıların Web Sitemizi
Gezmeleri Ve Sitemizden Alışveriş Yapmaları
KESİNLİKLE YASAKTIR.

18 Yaşından Büyük Müsünüz?
EVET HAYIR
Ziyaretçiler Bu Siteye Girmekle Yasal Ve Diğer Tüm Sakıncalı Sorumlulukları Üstlenmeyi Kabul Ve Taahhüt Eder.
Bu Siteye İstemeyerek Girdiyseniz Ve Aile Bireylerinizin Bu Ve Bunun Gibi Sitelere Girmesini İstemiyorsanız
TTNET Aile Koruma Şifresini Buradan İndiriniz.

KORONA GÜNLERİNDE AŞK

EKLENME TARİHİ : 23.3.2020

Karantina günleri hepimizi düşünmeye, yaşamı sorgulamaya ve belki de iç hesaplaşmaya zorladı. Farkında olmadan hızlandırılmış bir hayatın içinde olduğumuzu görmemizi sağladı. Yetişilmesi gereken toplantılar, sunumlar, yakalanması gereken hedefler arasında en çok kendimizi unuttuk. Sanki hızlı bir trenin içinde yaşıyorduk ve etrafımızda olup bitenleri, en çok kendimizi göremez olmuştuk.

En son ne zaman kendinizi dinlediniz hatırlıyor musunuz? En son ne zaman sevdiklerinizin gözünün içine bakıp, gönlünü hoş ettiniz? Hepimizin hep acelesi var, sevmeye, sevilmeye, şefkate, ilgiye pek vakti yoktu..

Dünya düzenini yerinden sarsan bu virüs salgını ile yepyeni bir dünyaya uyanacağız. Daha çok sevginin, hoşgörünün olduğu, birbirimize daha çok vakit ayırdığımız bir dünyanın hayalini kuruyorum.

Hepimizin hijyen konusunda çok hassaslaştığı şu günlerde, mümkün olduğunca evde kalmak kendimiz ve çevremiz için en doğrusu. Ev karantinası yaşarken eminim hepimiz uzun zamandır ellenmedik her bir noktayı, çekmeceyi, dolap içini elden geçirdik. Aile bireyleri hiç olmadığı kadar birlikte zaman geçirir oldu. Bu süreçte partneriniz ile uzun sohbet etme, birbirinizin gözünün içine bakma fırsatını kaçırmamalısınız. Hepimizin bildiği üzere, cinsel ilişki, ruhumuzun, bedenimizin ilacı olacaktır.

Bağışıklık sistemimiz cinsel ilişki sayesinde güçlenir. Çeşitli hastalıklara karşı korunmak için bağışıklık sistemimizin yüksek olması bir numaralı kuraldır. Seks sırasında bolca endorfin salgılanır. Endorfin hormonu, vücudun salgıladığı doğal ağrı kesicidir. Sevgi duyulan partner ile birliktelik, kendine güveni arttırır, anksiyeteyi azaltır. Salgılanan oksitosin hormonu sayesinde rahatlama duygusu ve sakinlik yaşanır. Cinsel ilişki doğal bir antideprasandır. Ayrıca sürekli evde olmanın sonucu olarak yemek yeme arzumuzun çok arttığı şu günlerde, kilo vermek için de ideal bir yöntemdir.

Kendimizi, aile bütünlüğümüzü korumanın öneminin çok arttığı şu günlerde, partnerimizle yaşadığımız cinsel ilişki sırasında, kendimizi en doğal halimizle ifade etme şansı buluruz. Tutku, heyecan, şefkat ve aşkla daha güzel günlere uyanalım.